Mercedes EQA 250 2022
Aukcja #109622
1 / 7
Aktualna oferta
30 000 PLN
Koniec aukcji
2026-01-23 23:46
Sprzedający:
8271811826
Lokalizacja:
KALISZ
Ofert:
0
Płatność:
Płatne z góry
Transport:
Pokrywa nabywca
Aukcja zakończona
Nie było ofert kupna.
Dane pojazdu
- Typ pojazdu
- —
- Typ silnika
- —
- Producent
- Mercedes
- Model
- EQA 250
Dane pojazdu
- Typ
- —
- Rok produkcji
- 2022
- Pojemność
- —
- Kolor
- —
Dane pojazdu
- Moc
- —
- Przebieg
- 25 000
- Nadwozie
- HB
- Nr VIN
- —
- Stan rejestracyjny
- —
Kalkulacja końcowa (netto / brutto)
- Robocizna
- 0 zł / 0.00 zł
- Lakierowanie
- 0 zł / 0.00 zł
- Części
- 0 zł / 0.00 zł
- Naprawa
- 0 zł / 0.00 zł
- W. odt.
- 0 zł / 0.00 zł
Wyposażenie
EQA 2022R , USZKODZONY TEL: 607113114 , KALISZ