Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Mercedes EQA 250 2022

Aukcja #109622
Aktualna oferta
30 000 PLN
Koniec aukcji
2026-01-23 23:46
Sprzedający:
8271811826
Lokalizacja:
KALISZ
Ofert:
0
Płatność:
Płatne z góry
Transport:
Pokrywa nabywca

Aukcja zakończona

Nie było ofert kupna.

Dane pojazdu

Typ pojazdu
Typ silnika
Producent
Mercedes
Model
EQA 250

Dane pojazdu

Typ
Rok produkcji
2022
Pojemność
Kolor

Dane pojazdu

Moc
Przebieg
25 000
Nadwozie
HB
Nr VIN
Stan rejestracyjny

Kalkulacja końcowa (netto / brutto)

Robocizna
0 zł / 0.00 zł
Lakierowanie
0 zł / 0.00 zł
Części
0 zł / 0.00 zł
Naprawa
0 zł / 0.00 zł
W. odt.
0 zł / 0.00 zł

Wyposażenie

EQA 2022R , USZKODZONY TEL: 607113114 , KALISZ